Магазин х….ня
Відправили посилку на грузове відділення а не на звичайне хоча посилка була звичайна, за пакування посилки і не габарит доставка вийшла 450грн. Була просто завернута одним слоєм картону, чого порахували її як не габарит взагалі не відомо. Не рекомендую, товар який брав коштував 680 грн а з доставкою вийшло 1200, я міг цю запчастину купити в Києві за 900
Не організованість і безвідповідальність, клієнтоорінтованість на вищому рівні. Не купуйте нічого
Всем плевать даже ненаписали что нет товара
Невислав і непезвонив ігнор замовленя
Товар відправили з запізненням.