Кошик

Відгуки про компанію SLauto - Кузовні запчастини

  • Максим К.
    Дуже погано

    Магазин х….ня

  • Корнієнко Ж.
    Відмінно
  • Владимир Ж.
    Погано
  • Артем Ш.
    Дуже погано

    Відправили посилку на грузове відділення а не на звичайне хоча посилка була звичайна, за пакування посилки і не габарит доставка вийшла 450грн. Була просто завернута одним слоєм картону, чого порахували її як не габарит взагалі не відомо. Не рекомендую, товар який брав коштував 680 грн а з доставкою вийшло 1200, я міг цю запчастину купити в Києві за 900
    Не організованість і безвідповідальність, клієнтоорінтованість на вищому рівні. Не купуйте нічого

  • Анатолий Б.
    Відмінно
  • Александр В.
    Дуже погано

    Всем плевать даже ненаписали что нет товара

  • Александр В.
    Дуже погано

    Невислав і непезвонив ігнор замовленя

  • Олег К.
    Дуже погано
  • Володимир Н.
    Відмінно
  • Константин Н.
    Відмінно

    Товар відправили з запізненням.